Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Niektóre z nich mogły zostać już zapisane. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
W Twoim koszyku nie ma produktów ...
tel. 61 29 12 119
www.best-sport.pl
Gwarancja 3 lata
Kategorie
Promocje
Nowości
Meble ogrodowe

MEBLE OGRODOWE KETTLER

     Kettler od lat stosuje aluminium do produkcji swoich wyrobów. Ten lekki, szlachetny metal jest idealnym materiałem do wykorzystania na wolnym powietrzu. Mimo niewielkiej wagi aluminium wykazuje się dużą stabilność. Dzięki specjalnemu uszlachetnianiu powierzchni, którą stosuje firma Kettler aluminium staje się odporniejsze na wpływ warunków atmosferycznych, nie rdzewieje i jest łatwe w pielęgnacji.  Z mebli aluminiowych polecamy zestawy Avantgarde, Melange, Tampa, Montana i Lucca.

     Zastosowanie wysokiej jakości materiału podnosi jakość mebli. Tkanina Textilene® wykonana z tworzywa sztucznego jest miła dla skóry, przepuszcza powietrze, wytrzymała na olejek słoneczny i oczywiście odporna na warunki atmosferyczne. Textilene® wspaniale dopasowuje się do kształtu ciała i dzięki temu meble ogrodowe, w których została zastosowana są szczególnie wygodne.

     Nazwa HULARO® oznacza wysokiej jakości materiał z włókien sztucznych, który oznacza się wyjątkowymi właściwościami. Jest odporne na wodę, zarysowania, promienie UV, zachowuje kolor, miłe dla skóry i łatwe w pielęgnacji. Brązowe włókna, są plecione ręcznie z największą starannością i precyzją. Każdy fotel to ponad 20 godzin tkania. Zastosowana w meblach grupy Melange.

Obecnie nie można sobie już wyobrazić teraźniejszości i przyszłości bez tworzyw sztucznych, biorąc pod uwagę ich możliwości zastosowania i modyfikacji. Także firma KETTLER przez dziesięciolecia zebrała w tej dziedzinie duże doświadczeniaZastosowanie innowacyjnych, opatentowanych technologii pozwoliło na wprowadzenie na rynek mebli Tiffany, które stały się najbardziej ekskluzywnymi meblami ogrodowymi Europy. 

     Do produkcji używa się najróżniejszych surowców chemicznych. Wysokiej jakości surowcem jest np. "Luran S", który stosujemy dla niektórych stołów. Ten surowiec odznacza się dużą stabilnością i dobrą powierzchnią.

     Blaty stołów Avantgarde produkowane są z ekskluzywnego materiału Varicor®. Jest to materiał twardy w dotyku a jednocześnie ciepły i gładki, nie przepuszcza wody, odporny na wysokie temperatury i uderzenia. 

     Dzięki zastosowaniu rewolucyjnej metody powlekania powierzchni mebli ogrodowych Nanoclean® wszelkie ślady w postaci soków owocowych, żywicy drzewnej, wosku ze świeczek itp. nie mają żadnej przyczepności i można je całkowicie usunąć.

     W niektórych seriach mebli KETTLER łączy się stoły aluminiowe z odpornymi na uderzenia i nadzwyczaj łatwymi w utrzymaniu szklanymi blatami. Dolne strony szkła są pokryte specjalnym lakierem piecowym, a proces hartowania nadaje blatom wytrzymałość i odporność na wpływ warunków atmosferycznych.

Podkategorie
Promocje